Partnerzy

I Ty możesz Zrobić Rzecz.

Zapraszamy za rok.

Kameralne grupy – ilość miejsc ograniczona

Tu kupisz bilet

Partnerzy Make Things Kraków 2018

Patroni medialni Make Things Kraków 2018

Przyjdź. Jak nie dla warsztatów, to dla prowadzących.

qodef-team-image
Kryptowaluty i blockchain

Tomasz Korwin-Gajkowski

Aktywny na rynku kryptowalut i blockchain od 2011, członek Strumienia Blockchain i Kryptowaluty, współzałożyciel Crypto@Cracow, uczestnik i organizator wydarzeń branżowych związanych z tymi technologiami. Na co dzień programista Mercedesa oraz konsultant z branży crypt/blockchain.

qodef-team-image
Optymalizacja robotów

Hubert Zwiercan

Przedstawiciel Husariona, firmy dostarczającej oprogramowanie oraz zestawy deweloperskie do szybkiego prototypowania projektów robotycznych i mechatronicznych używane na całym świecie przez zespoły inżynierskie dużych firm technologicznych, oraz przez uniwersytety techniczne do nauki programowania pojazdów autonomicznych.

qodef-team-image
Druk 3D

Krzysztof Hytroś

Kierownik Działu druku 3D w firmie ATMAT. Od samego początku istnienia firmy zajmujący się drukiem 3D oraz rozwojem technologicznym w tej branży.

qodef-team-image
Internet Rzeczy w praktyce

Paweł Kazimierowicz

Entuzjasta prototypowania hardware, w szczególności Internetu Rzeczy, sensorów, komunikacji bezprzewodowej i oświetlenia LED. Od pomysłu, przez gąszcz kabelków, po ładnie wyglądający prototyp - czasem z kilkoma dymiącymi elementami po drodze.

qodef-team-image
Arduino, Łowy na lisa

Jakub ``Bell`` Kowalik

Na co dzień niańczy serwery i aplikacje webowe. Hobbystycznie zajmuje się edukacją, szeroko pojętą elektroniką i tworzeniem rzeczy i urządzeń, działając w fundacji Hackerspace Kraków.

qodef-team-image
Arduino, Łowy na lisa

Józek ``tyzyfone`` Czarkowski

W ciągu dnia zapewnia sprawność działania systemów do teleradiologii. Wieczorami, jeśli nie planuje kolejnej wyprawy, to dłubie przy elektronice. Czasami dla żartu potrafi wkręcić ludzi, zwłaszcza, gdy założy hełm z rogami.

qodef-team-image
Arduino, Łowy na lisa

Szymon ``canis_lupus`` Reiter

Na co dzień admin, w wolnych chwilach elektronik, fotopstrykacz, radiowiec. Czasami coś dłubie w piwnicy, a innym razem prowadzi warsztaty.

qodef-team-image
Arduino, Łowy na lisa

Jakub ``Łoś`` Kramarz

Przed południem administrator Linuksa ze skrzywieniem DevOpsowym i zamiłowaniem do analizy podatności. Po południu samozwańczy elektronik, programista napataczających się języków, a także wyznawca kleju na gorąco i tektury falistej.

qodef-team-image
Kreatywne techniki pracy

Karolina Perrin

Karolina Perrin – w Małopolskim Centrum Nauki Cogiteon rozwija wystawy, laboratoria i warsztaty. Od 10 lat projektuje wystawy interaktywne w metodologii design thinking. Jest autorem pierwszej w Polsce naukowej galerii dla najmłodszych “Bzzz!” w Centrum Nauki Kopernik.

qodef-team-image
Kreatywne techniki pracy

Beata Seweryn

Kuratorka z 15-letnim doświadczeniem: realizowała wystawy sztuki współczesnej, wydarzenia artystyczne i programy edukacji kulturalnej dla dorosłych. W MCN tworzy koncepcję wystawy stałej, współpracuje ze środowiskiem artystycznym i dostosowuje instytucję do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

qodef-team-image
Kreatywne techniki pracy
Patrycja Pakońska

Astronomka, która jako zawód wybrała popularyzowanie kosmicznej nauki. Wyjechała nad morze, aby pracować w Centrum Nauki. lecz gdy tylko pojawiła się możliwość rozwijania wystawy Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon, wróciła do rodzinnego miasta.

qodef-team-image
Kreatywne techniki pracy
Andrzej Pruchlat

Animator i edukator Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon. Już na studiach popularyzował nauki ścisłe podczas Noc Naukowców i Festiwali Nauki i Sztuki. Marzyciel, Realista i Krytyk, od dwóch lat zawodowo związany z centrami nauki.

qodef-team-image
Lego Mindstorms

Kamila Chyży

Trenerka Cyberpaki. Cyberpaka to miejsca dla młodych fanów fanów technologii, programowania i cyberprzestrzeni. Każde zajęcia są niesamowitą wyprawą w świat nowych technologii. Gdzie przy okazji można zdobyć umiejętności niezbędne w XXI wieku.

qodef-team-image
Lego Mindstorms

Mirosław Bohatkiewicz

Trener Cyberpaki.

qodef-team-image
Las w szkle
Milena Myszak

Ślązaczka, estetka. Z wykształcenia – marketingowiec, z pasji i serca – projektant. Kolekcjonuje ubrania, buty oraz notatniki, w których zapisuje marzenia i plany. Namiętnością darzy poranną kawę, najlepiej czuje się w podróży. Gdyby mogła, prowadziłaby pracownię w sercu tropikalnego lasu. W pracy przyświeca jej idea zrównoważonego designu.

qodef-team-image
Ekokosmetyki
Adriana Sadkiewicz

Blogerka, która chce inspirować, pokazując rzeczy piękne. Zakochała się w naturalnej pielęgnacji, dlatego tworzy przepisy i uczy, jak wyczarować własne kosmetyki w domu. Mama, żona i właścicielka psa z głową pełną pomysłów.

qodef-team-image
AI/Boty

Kamil Cupiał

Wierzy, że jako Customer Success Specialist w firmie 2040 jest świadkiem narodzin oprogramowania przyszłości. Uczestnicząc w rozwoju Edwarda – inteligentnego asystenta działów sprzedaży - bada prawdziwe potrzeby, pragnienia i preferencje użytkowników, na które ma nadzieję odpowiadać z pomocą doskonalonych aplikacji. Związany poprzednio głównie z małymi i średnimi firmami oraz trzecim sektorem, nie ustaje w doskonaleniu synergii pracy człowieka z komputerem. Jest żywo zainteresowany zjawiskami post- i transhumanizmu; z wypiekami na twarzy obserwuje zmiany zachodzące pod wpływem technologii i próbuje zrozumieć, dokąd nas to doprowadzi.

qodef-team-image
Studio dźwiękowe
Michał Korzeniowski

Jeśli nie miksuje, to pewnie nagrywa, a jak nie nagrywa, to parzy herbatę. Najczęściej widziany z uśmiechem na ustach. Pełen nowych pomysłów, prawdziwy pasjonat dźwięku. Wieczorami machnie rakietą na squashu, a rankami świadczy usługi ojcowskie dla córki. Mąż, tata, brat oraz Pan i Władca Nonagram Media.

qodef-team-image
Lutowanie
Albert Zdancewicz

Informatyk z zamiłowaniem do elektroniki i majsterkowania. Hobbystycznie miłośnik krótkofalarstwa. Wprowadzi Cię w podstawy lutowania abyś mógł stworzyć swój pierwszy działający układ. I zdobyć władzę nad światem.

14

Warsztatów tematycznych

200

Uczestników

84

Godziny nauki i zabawy

500

Filiżanek kawy