Partnerzy

I Ty możesz Zrobić Rzecz.

Nie pozwól by zabrakło miejsca dla Ciebie i już dziś daj znam znać, że interesuje Cię tegoroczna edycja.

Kameralne grupy – ilość miejsc ograniczona

Kup Bilet

Partnerzy Make Things Kraków 2018

Patroni medialni Make Things Kraków 2018

Przyjdź. Jak nie dla warsztatów, to dla prowadzących.

qodef-team-image
Arduino, Łowy na lisa

Jakub ``Bell`` Kowalik

Na co dzień niańczy serwery i aplikacje webowe. Hobbystycznie zajmuje się edukacją, szeroko pojętą elektroniką i tworzeniem rzeczy i urządzeń, działając w fundacji Hackerspace Kraków.

qodef-team-image
Arduino, Łowy na lisa

Józek ``tyzyfone`` Czarkowski

W ciągu dnia zapewnia sprawność działania systemów do teleradiologii. Wieczorami, jeśli nie planuje kolejnej wyprawy, to dłubie przy elektronice. Czasami dla żartu potrafi wkręcić ludzi, zwłaszcza, gdy założy hełm z rogami.

qodef-team-image
Arduino, Łowy na lisa

Szymon ``canis_lupus`` Reiter

Na co dzień admin, w wolnych chwilach elektronik, fotopstrykacz, radiowiec. Czasami coś dłubie w piwnicy, a innym razem prowadzi warsztaty.

qodef-team-image
Arduino, Łowy na lisa

Jakub ``Łoś`` Kramarz

Przed południem administrator Linuksa ze skrzywieniem DevOpsowym i zamiłowaniem do analizy podatności. Po południu samozwańczy elektronik, programista napataczających się języków, a także wyznawca kleju na gorąco i tektury falistej.

qodef-team-image
Kryptowaluty & blockchain

Tomasz Korwin-Gajkowski

Aktywny na rynku kryptowalut i blockchain od 2011, członek Strumienia Blockchain i Kryptowaluty, współzałożyciel Crypto@Cracow, uczestnik i organizator wydarzeń branżowych związanych z tymi technologiami. Na co dzień programista Mercedesa oraz konsultant z branży crypt/blockchain.

qodef-team-image
Optymalizacja robotów

Hubert Zwiercan

Przedstawiciel Husariona, firmy dostarczającej oprogramowanie oraz zestawy deweloperskie do szybkiego prototypowania projektów robotycznych i mechatronicznych używane na całym świecie przez zespoły inżynierskie dużych firm technologicznych, oraz przez uniwersytety techniczne do nauki programowania pojazdów autonomicznych.

qodef-team-image
Drukowanie 3D

Krzysztof Hytroś

Kierownik Działu druku 3D w firmie ATMAT. Od samego początku istnienia firmy zajmujący się drukiem 3D oraz rozwojem technologicznym w tej branży.

qodef-team-image
Lego Mindstorms

Kamila Chyży

Trenerka Cyberpaki. Cyberpaka to miejsca dla młodych fanów fanów technologii, programowania i cyberprzestrzeni. Każde zajęcia są niesamowitą wyprawą w świat nowych technologii. Gdzie przy okazji można zdobyć umiejętności niezbędne w XXI wieku.

qodef-team-image
Lego Mindstorms

Mirosław Bohatkiewicz

Trener Cyberpaki.

qodef-team-image
Internet Rzeczy w praktyce

Paweł Kazimierowicz

Entuzjasta prototypowania hardware, w szczególności Internetu Rzeczy, sensorów, komunikacji bezprzewodowej i oświetlenia LED. Od pomysłu, przez gąszcz kabelków, po ładnie wyglądający prototyp - czasem z kilkoma dymiącymi elementami po drodze.

13

Warsztatów tematycznych

200

Uczestników

84

Godziny nauki i zabawy

500

Filiżanek kawy