Partnerzy

Sprawdź jakie warsztaty odbyły się w ramach Make Things 2017

Nie pozwól by zabrakło miejsca dla Ciebie w 2018 r. i już dziś daj znam znać, że interesuje Cię przyszłoroczna edycja.

Kameralne grupy – ilość miejsc ograniczona

Kup Bilet

Partnerzy Make Things Kraków 2017

Patroni medialni Make Things Kraków 2017

Sprawdź jakie warsztaty odbyły się w ramach Make Things 2017

qodef-team-image
Beacony & aplikacja na Androida

Konrad Bujak

W Kontakt.io zajmuje się relacją z klientem oraz aby jego doświadczenia z beacon'ami były jak najciekawsze. Umysł prawdziwie analityczny, który lubi pracować nad prawdziwymi danymi i na ich podstawie rozwiązywać prawdziwe problemy świata. W wolnych chwilach – producent win.

qodef-team-image
Optymalizacja robotów

Dominik Nowak

Założyciel i CEO Husariona – platformy dla rozwoju projektów IoT w zakresie automatyzacji i robotyzacji. O robotach wie wszystko, a czasami nawet więcej.

qodef-team-image
Sensory w smartfonie

Szymon Paluch

Partner i szef technologii w RIOT - jednej z pierwszych Digital Product Agency w Polsce. Doświadczony programista front i backend. Miłośnik nowych technologii i propagator innowacji w biznesie. W wolnym czasie dzieli się swoją widzą na prelekcjach oraz warsztatach.

qodef-team-image
Lutowanie

Albert Zdancewicz

Informatyk z zamiłowaniem do elektroniki i majsterkowania. Hobbystycznie miłośnik krótkofalarstwa. Wprowadzi Cię w podstawy lutowania abyś mógł stworzyć swój pierwszy działający układ. I zdobyć władzę nad światem.

qodef-team-image
Kryptowaluty & blockchain

Tomasz Korwin-Gajkowski

Aktywny na rynku kryptowalut i blockchain od 2011, członek Strumienia Blockchain i Kryptowaluty, współzałożyciel Crypto@Cracow, uczestnik i organizator wydarzeń branżowych związanych z tymi technologiami. Na co dzień programista Mercedesa oraz konsultant z branży crypt/blockchain.

qodef-team-image
Kryptowaluty & blockchain

Wojciech Kwiatek

Współzałożyciel Crypto@Cracow, uczestnik i organizator wydarzeń branżowych związanych z technologią blockchain. Specjalista w zagadnieniach z zakresu blockchain, programista i konsultant w branży finansów, baz danych oraz crypt/blockchain. Aktywny uczestnik rynku kryptowalut od 2011 r.

qodef-team-image
Eksperymenty w świecie gier

Paweł Weder

To człowiek którego całe życie kręci się dookoła gier: projektowania, produkcji, promowania I sprzedawania. Uwielbia gdy rzeczy w grach są radykalnie epickie – jest Michaelem Bay’em gier wideo. Zawodowo związany Huuuge Games.

qodef-team-image
Drukowanie 3D

Krzysztof Hytroś

Kierownik Działu druku 3D w firmie ATMAT. Od samego początku istnienia firmy zajmujący się drukiem 3D oraz rozwojem technologicznym w tej branży.

qodef-team-image
Internet Rzeczy w praktyce

Paweł Kazimierowicz

Entuzjasta prototypowania hardware, w szczególności Internetu Rzeczy, sensorów, komunikacji bezprzewodowej i oświetlenia LED. Od pomysłu, przez gąszcz kabelków, po ładnie wyglądający prototyp - czasem z kilkoma dymiącymi elementami po drodze.

qodef-team-image
Niedawno, niedawno temu w nieodległej galaktyce...

Piotr Synowiec

Doświadczony socjolog i pedagog, a także ekspert w dziedzinie... druku. Mistrz projektowania nowoczesnych, twórczych i rozwijających aktywności. A właściwie - skautmistrz; instruktor Skautingu Europejskiego od 20 lat.

qodef-team-image
Motion Capture

Michał Ciaćma

Informatyk i game developer. Game developer i informatyk. Kropka. W wolniejszych chwilach wyżywa się na niewinnych dźwiękach: nagrywa i produkuje muzykę.

qodef-team-image
Motion Capture

Dawid Piskorski

Zajmuje się projektowaniem urządzeń przemysłowych oraz grafiki do gier komputerowych. Modelowanie 3D, renderowanie, digital painting, koncept arty - to jego drugie imię. A właściwie cztery drugie imiona.

qodef-team-image
Projektowanie gry VR

Piotr Dul

Fan a nawet fanatyk gier - uczestniczy we wszystkich eventach związanych z branżą gier w Polsce. Współpracował przy różnych produkcjach growych, również tych na VR. Jako były strażak koduje nowe mechaniki do gry VR o strażakach. Mistrz “sucharów”.

qodef-team-image
Robo Fight Club

Mateusz Raźny

Człowiek orkiestra, człowiek renesansu, one man army. Entuzjasta matematyki, biologii, fizyki kwantowej, astronomii i psychologii. Ale przede wszystkim – robotyki.

qodef-team-image
Robo Fight Club

Dorota Korjat

Wschodząca gwiazda elektroniki. Fanka robotów, klocków Lego i potencjału edukacyjnego jakie ze sobą niosą. Posiada czarny pas w kreatywności oraz tytuł mistrzyni świata w pozytywnym myśleniu.

13

Warsztatów tematycznych

200

Uczestników

84

Godziny nauki i zabawy

500

Filiżanek kawy